...

İLETİŞİM

ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI

ANKARA TİCARET ODASI
Söğütözü Mah. 2180 Cad. No:5/A
Söğütözü - Çankaya / ANKARA

CEO EVENT
Next Level Ofis Kule, Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı
Bina No: 3/A Kat:27 No:127
Balgat / Çankaya / Ankara
0 (312) 201 81 00 info@markabulusmalari.com.tr

Geleceğin Akıllı Teknolojileriyle Yakın Temas!

Teknolojik inovasyonları, robotik teknolojileri, sanal gerçeklik uygulamalarını ve geleceğin teknolojilerine dair heyecan verici gelişmeleri deneyimleyeceğimiz Yakın Gelecek.

Ziyaretçiler, Marka festivali icinde  ev, kafe ve mağaza alanları olmak üzere üç ana kısımdan oluşacak SmarTech etkinlik alanında, hayatımızda fazlası ile yer edinecek olan birbirinden ilginç teknolojik cihazlar hakkında bilgi edinirken bu teknolojileri deneyimleme fırsatını da yakalayacak.

Deftere yazılanları eş zamanlı olarak elektronik cihazlara aktarmayı sağlayan Pen+, web kaynaklı herhangi bir içeriği gerçek zamanlı olarak çizebilen  Scribit, göz ifadeleriyle insanlarla etkileşime giren evcil baykuş Ulo ve insanlarla iletişim kurabilen ve eğitilebilen köpek Aibo, ev alanında katılımcılara  teknoloji ve eğlenceyi birarada sunacak.

Farklı tasarımlara sahip cihazların olduğu kafe alanında ziyaretçiler, Beam robot ile verdikleri kahve siparişini Akıllı robotunun “elinden” içebilecek. Oddball, PixbackPack, Volterman, Lumos Vuzix Blade gibi farklı cihazların olduğu mağaza alanında ise Marka Festivali ziyaretçileri, farklı kullanım amaçlarına sahip birçok ürünle tanışacak.