...

İLETİŞİM

ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI

ANKARA TİCARET ODASI
Söğütözü Mah. 2180 Cad. No:5/A
Söğütözü - Çankaya / ANKARA

CEO EVENT
Next Level Ofis Kule, Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı
Bina No: 3/A Kat:27 No:127
Balgat / Çankaya / Ankara
0 (312) 201 81 00 info@markabulusmalari.com.tr
Alpay ALPTEKİN

Alpay ALPTEKİN


Sunum Konusu:
E-Spor: Oyun mu, Spor mu?
Panel Zamanı:
29 Kasım 2019  12:40 - 13:10 Gordion Salon
Biyografi:
Fikiron Yonetim Kurulu Başkanı
Türkiye’nin önde gelen reklamverenlerine pazarlama stratejileri, dijital pazarlama, mobil teknolojiler, big data ve diğer yeni nesil pazarlama teknolojileri konularında danışmanlık yaptı. 
Alpay Alptekin 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.
1996 yılında Procter&Gamble’da çalışmaya başlayan Alpay Alptekin, Birçok markada sorumluluk aldı. Bu görevleri sırasında, Türkiye’deki tecrübelerine ek olarak 104 ülkenin içinde bulunduğu Orta Avrupa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kafkas Bölgeleri’nde pazarlamada üst düzey görevler üstlendi. 2010 yılında Turkcell’de Pazarlama İletişiminden Sorumlu Bölüm Başkanı olarak çalışmaya başlayan Alpay Alptekin, “Hayat Paylaşınca Güzel”, “Turkcell 4 Çeker”, “Birlikte Her gün Daha İyiye” gibi lansmanların altına imza attı. 2015 yılında Alpay Alptekin&Partners’ı kuran Alpay Alptekin, Türkiye’nin önde gelen reklam verenlerine Pazarlama Stratejileri, Dijital Pazarlama, Mobil Teknolojiler, big data ve diğer yeni nesil pazarlama teknolojileri konularında danışmanlık yaptı. Türkiye Varlık Fonu’nun kuruluşu sırasında İcradan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini de üstlenen Alpay Alptekin, daha sonra Fikiron Bilişim A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO olarak görev yapmış ve Fikiron’un Big Data, Yapay Zeka, Dijital Transformasyon ve Digital Content alanlarındaki yatırımlarını yönetti. 
Alpay Alptekin, Ocak 2019 tarihinden itibaren, InGame Group CEO’su görevine gelerek, şirketi yeni bir vizyon ile geleceğe hazırlamak ve global bir Oyun Şirketi haline getirmek amacıyla çalışmaktadır.