...

İLETİŞİM

ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI

ANKARA TİCARET ODASI
Söğütözü Mah. 2180 Cad. No:5/A
Söğütözü - Çankaya / ANKARA

CEO EVENT
Next Level Ofis Kule, Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı
Bina No: 3/A Kat:27 No:127
Balgat / Çankaya / Ankara
0 (312) 201 81 00 info@markabulusmalari.com.tr
Jordan CASEY

Jordan Casey


Sunum Konusu:
Yaşınızın Sizi Geri Çekmesine İzin Vermeyin
Panel Zamanı:
28 Kasım 2019  16:30 - 17:00 Gordion Salon
Biyografi:
Jordan Casey, bildiğiniz gençlerden değil. İrlandalı girişimci, daha 19 yaşında olmasına rağmen Forbes listelerindeki seçkin iş insanlarını geride bırakarak BAFTA için aday gösterildi ve dünya çapında gençlerin ön plana çıkmasını savunanlar arasında yerini aldı.
Jordan, geçtiğimiz on yıllık süreç içinde birkaç teknoloji startup'ı kurdu ve dünya çapında genç girişimciliğin sembolü haline geldi. Google, Facebook ve Read Madrid gibi şirketlerle proje yürütmüş olan Jordan, gençlerin seslerini duyurabildikleri ve destek buldukları zaman büyük farklar yaratabileceklerini gösterdi. Jordan, girişimcilik çalışmalarının yanı sıra gençler hakkında izlenen politikalar konusunda da sesini duyurdu. 2013 yılından beri Avrupa Komisyonu ile Digital Agenda'ya danışmanlık yapan Jordan, başarılı olan başlıca politikalarda genç bakış açısını sağladı ve genç ilişkileri konusunda lobilerde önemli bir figür oldu. Jordan, 2018 senesinden beri Dubai Hükümeti Sheikh Mohamed Bin Rashid Vakfı'nın tek uluslararası Bilgi Elçisi. Jordan, 2012 senesinden beri dünyada en çok rağbet gören genç konuşmacılardan biri. 30 ülkede katıldığı 200 üstü etkinlikte yarım milyon katılımcıya ulaştı. Avrupa Birliği Etkinlikleri, beş TEDx Konuşması, Okullar, Özel Etkinlikler, Büyük Konferanslar ve bu gibi etkinliklerde Jordan'ın hikaye anlatımı, çok yönlülüğü, tutkusu ve gençliğinden gelen ilham olma arzusu 5 kıtayı gezerek sevdiği şeyler hakkında konuşmasına olanak sağladı.
2015 senesinde hala bir öğrenciyken dünya çapındaki genç girişimciler için bir destek grubu olması amacıyla Teenage Entrepreneur Movement'i (Genç Girişimcilik Hareketi) kurdu. Örgütün an itibariyle 4 kıta ve 7 ülkede 70 üstü gönüllüsü bulunuyor.
Jordan'ın konuştuğu bazı etkinlikler:
TiEcon - Santa Clara, Kaliforniya
Web Summit 2013 & 2014 - Dublin
TEDx@Varşova
TEDxYouth@Chanakyapuri
TNW Conference - Amsterdam
EU Innovataion Convention, Digital Action Day - Brüksel
Esomar Conference - Nice
Cannes Lions Festival - Cannes
Mindshare Staying Agile - Riyad, Suudi Arabistan
Guardian Activate - Londra
Digital Education Show - Güney Afrika